Urbānais festivāls “Ezīšfests”, kura devīze ir “Kronis vasarai!”, norisinās augusta beigās Rīgas centrā, mākslinieciskajā Tallinas ielas kvartālā, un tajā ar plašu mūzikas, mākslas un izklaides “kokteili” tiek atzīmētas vasaras beigas.

Šogad “Ezīšfests” norisināsies jau 11. reizi – 26.08.2023 no 15:00 līdz pat rīta gaiļiem. Sākotnēji “Ezīšfests” bija mazs pagalma tipa festivāls, kurš norisinājās Vecrīgā pie bāra “Ezītis miglā”. Laikam ejot tas paviesojies arī nu jau bijušajā “Zunda dārzā”, bet nu jau kopš 2018.gad atradis mājvietu “Tallinas ielas kvartālā”. Biļešu cenu politika ir demokratiska, jo bieži vien aiziet uz vienu koncertu izmaksā dārgāk kā apmeklēt “Ezīšfestu”, kurā vienkopus dienas, vakara un nakts laikā uz vairākām skatuvēm uzstājas vairāk kā 40 mūziķi no dažādiem žanriem. Ir iespēja iepazīt gan jaunus, talantīgus mūziķus, gan baudīt atzītu un zināmu skatuves vārdu priekšnesumus, kā arī kārtīgi izdejoties dažādu dīdžeju ballītēs un performancēs. Paralēli skatuvju programmai norisinās radošas, izklaidējošas un izglītojošas aktivitātes.

Seko līdzi festivālam tā sociālajos tīklos: instagram, facebook un uzzini pirmais par jaunumiem programmā un īpašajiem piedāvājumiem.

Tiekamies “Ezīšfestā”!