28. augustā no plkst. 14:00 līdz 04:00 naktī radošajā Tallinas ielas kvartālā jau 9. gadu norisināsies vasaras noslēguma festivāls “Ezīšfests”, kurā viesus sagaida plaša klāsta un dažādu gaumju mūzikas apvienības, performances, mākslas aktivitātes, lieliska atpūta un smieklu pilna izklaide. Jau drīzumā tiks izsludināti pirmie festivāla mākslinieki.

Šogad droši un bez distances, plecu pie pleca, bez maskām, ar smiekliem un atkalsatikšanos Ezīša draugu lokā ēdīsim, dzersim, dejosim un svinēsim dzīvi kopā!

Ņemot vērā šī brīža valstī noteiktos pasākumu apmeklēšanas noteikumus, pasākumu drīkst apmeklēt no 12 gadu vecuma, un jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas. To ir iespējams iegūt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
No plkst. 22:00 pasākuma teritorijā drīkstēs atrasties tikai no 18 gadu vecuma, izņemot vecāku pavadībā.

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Video un fotogrāfijas no pasākuma, tai skaitā ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma.

Seko līdzi Ezīšfesta jaunumiem:
Ezīšfests Facebook – facebook.com/ezisfests
Ezīšfests @instagram – instagram.com/ezisfests/