Urbānais festivāls “Ezīšfests”, kura devīze ir “Kronis vasarai!”, norisinās augusta beigās Rīgas centrā, mākslinieciskajā Tallinas ielas kvartālā, un tajā ar plašu mūzikas, mākslas un izklaides kokteili tiek atzīmētas vasaras beigas.

Šogad “Ezīšfests” norisināsies jau 11. reizi – 26.08.2023 no 15:00 līdz pat rīta gaiļiem. Sākotnēji “Ezīšfests” bija mazs pagalma tipa festivāls, kurš norisinājās Vecrīgā pie “Ezītis miglā” pirmā bāra. Laikam ejot tas paviesojās bijušajā “Zunda dārzā”, un nu jau kopš 2018.gad atradis mājvietu “Tallinas ielas kvartālā”. Festivālā vienkopus dienas, vakara un nakts laikā uz sešām skatuvēm kāps vairāk kā 40 mūziķi no dažādiem žanriem. Ir iespēja iepazīt gan jaunus, talantīgus mūziķus, gan baudīt atzītu un zināmu skatuves vārdu, gan pašmāju leģendu priekšnesumus, kā arī kārtīgi izdejoties dažādu dīdžeju ballītēs un performancēs. Paralēli skatuvju programmai norisinās radošas mākslas un izklaidējošas aktivitātes.

Seko līdzi festivālam tā sociālajos tīklos: instagram, facebook un uzzini pirmais par jaunumiem programmā un īpašajiem piedāvājumiem.

Tiekamies “Ezīšfestā”!