29. un 30. augustā, sākot no plkst. 13:00 līdz 2:00 naktī, radošajā Tallinas ielas kvartālā jau 8. gadu norisināsies vasaras noslēguma festivāls “Ezīšfests”, kurā viesus sagaida plaša klāsta un dažādu gaumju mūzika, mākslas aktivitātes, lieliska atpūta un smieklu pilnu izklaide.

Šogad festivāls pirmo reizi norisināsies divas dienas un tā teritorija būs lielāka kā iepriekšējos gados. Katrā festivāla dienā uz piecām dažādām skatuvēm kāps vairāk nekā 30 dažādi mūziķi, mākslinieki, grupas un dīdžeji, kas priecēs dažādu paaudžu un mūzikas stilu piekritējus. Tikai kā dažus no māksliniekiem var minēt: Latvijas alternatīvā rokgrupa Dzelzs Vilks, leģendārā deju mūzikas apvienība Tranzīts, pašmāju regeja grandi Riga Reggae, latviešu alternatīvā pop/rock grupa Sudden Lights, humorroka grupa Pirmais Kurss, “virtuves kabarē apvienība” Gapoljeri, turbo folka muzikālā apvienība Oranžās Brīvdienas, urbānās dzejas jeb repa skaitītāji no Brīvrunu projekts, bohēmiskā popgrupa Rīgas modes, skatuves veterānie Pienvedēja piedzīvojumi, Latvijas hip-hop leģendas Jacques of S’T’A un WX, humora karalis Roberts Gobziņš, latgaliešu repere Ūga, miksmāsteri AG un Raitis, spēcīgās balss īpašniece Evija Vēbere  kā arī daudzi citi.

Tāpat viesus priecēs brīvdabas kino, vairāku improvizācijas teātru un komiķu priekšnesumi, mākslas zona, aktivitāšu zona, un, protams, Tallinas ielas kvartāla rezidenti ar plašu ēdienu un dzērienu klāstu.

Biļetes pērc sadaļā Biļetes vai portālā bezrindas.lv. Biļete paredzēta ieejai festivāla teritorijā divas reizes, kas nozīmē, ka vienu reizi ir iespējams pamest teritoriju un pēc tam atgriezties (divu dienu biļetēm šis pats princips darbosies katrā no dienām). Abas reizes pie ieejas jāuzrāda izdrukāta vai elektroniska biļete, kā arī otrajā reizē arī aproce. Festivāla organizatori sekos līdz, lai tiek ievēroti distancēšanās un sanitārie protokoli atbilstoši Ministru kabineta saistošajiem noteikumiem. COVID-19 pandēmijas dēļ pasākumā būs ierobežots apmeklētāju skaits.

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Video un fotogrāfijas no pasākuma, tai skaitā ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma.

Bērniem, vecāku pavadībā, līdz 14 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas. Jauniešiem no 15 gadiem ieejas biļete nopērkama pa pilnu cenu. Gan bērniem, gan pieaugušajiem lūgums līdzi ņemt vecumu apliecinošu dokumentu.

Teritorija būs atvērta no 13:00, bet jau no 14:00 sāksies mūziķu un mākslinieku uzstāšanās. Katru dienu pirmajiem 100 viesiem garšīgi pārsteigumi no mūsu atbalstītājiem. Seko aktualitātēm Ezīšfests facebook lapā, kā arī pasākuma mājaslapā www.ezisfests.lv.

Nepalaid garām iespēju kārtīgi atzīmēt vasaras noslēgumu, tāpēc tiekamies Ezīšfestā 29. un 30. augustā!

 

 

Ezīšfests Facebook – www.facebook.com/ezisfests

Ezīšfesta pasākums Facebook: https://www.facebook.com/events/439580343446817/

Ezīšfests @instagram – https://www.instagram.com/ezisfests/

Festivāla noteikumi

Nākot uz festivālu ņem vērā sekojošo: